شنبه, 08 بهمن 1401

نایب رییس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی گفت: مخالف وضع عوارض خصوصا عوارض یک شبه و غیرکارشناسی هستیم زیرا جلوی صادرات را می گیرد.

صدرالدین نیاورانی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه به طور کل با وضع عوارض صادراتی مخالف هستیم، گفت: عوارض جلوی صادرات را می‌گیرد مخصوصاً اگر این عوارض یک شبه یا غیرکارشناسی باشد.

وی ادامه داد: وقتی برروی صادرات محصولی ۱۰۰ درصد عوارض وضع شود، سوال این است که کدام صادر کننده ۱۰۰ درصد بر روی محصولش سود می‌برد که بتواند با این عوارض کالا را صادر کند؟ قطعا این اقدام جلوی صادرات را می گیرد و مقابله با قانون است.

نایب رییس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی اضافه کرد: این عوارض از یکی دو روز پیش اعمال شده است و براساس بخشنامه احتمالاً تا آخر آبان ماه نیز ادامه داشته باشد. امیدواریم که دیگر تمدید نشود.

وی در پایان در پاسخ به اینکه آیا وضع عوارض بالا بر روی محصولات کشاورزی به خصوص صیفی‌جات جلوگیری از صادرات آب مجازی نیست، گفت: تعیین این عوارض به دلیل تنظیم بازار داخلی است و ارتباطی به آب مجازی ندارد.

به گزارش ایسنا، در روزهای قبل مدیرکل دفتر صادرات گمرک ایران در بخشنامه‌ای به گمرکات اجرایی جزییات عوارض صادراتی برخی محصولات را اعلام کرد که براساس آن برای صادرات گوجه فرنگی غیرگلخانه ۱۰۰درصد قیمت پایه،  برای صادرات سیب زمینی ۷۰ درصد قیمت پایه و برای صادرات پیاز نیز ۱۲۰ درصد از قیمت پایه صادراتی عوارض لحاظ شده است.

ارائه تسهیلات ویژه بیمه ایران به اعضای اتحادیه

پیرو جلسات برگزار شده با نمایندگی بیمه ایران کد 6433 مقرر گردید بیمه ایران تخفیفاتی در زمینه بیمه ثالث،بدنه را برای اعضای اتحادیه در نظر بگیرد .


      شرایط : 1- عضویت در اتحادیه محصولات کشاورزی ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 43 26300040 تماس حاصل فرمایید.

 


 

آزمایشگاه همکار آدنیس طب
با بهره گیری از خدمات کارشناسان ورزیده در چارچوب یک مرکز پژوهشی و آزمایشگاهی با فراهم آوردن تجهیزات وفن آوری مدرن در حد استاندارد های ملی و جهانی در زمینه های دارو و مکمل ، غذایی ، آرایشی و بهداشتی تاسیس گردید .
این آزمایشگاه با درک صحیح از اهمیت و جایگاه خود در راستای ارتقاء سلامت و کیفیت زندگی مردم، همواره بالاترین کیفیت در انجام آزمایش ها را به منظور ارائه بهترین و مطمئن ترین نتایج در جهت پاسخگویی به مشتریان مورد توجه قرار می دهد.
آدنیس طبافتخار دارد که با بهره گیری از امکانات خود در مناطق مختلف دنیا خدمات مورد نیاز مشتریان در زمینه های مختلف از جمله صادرات و واردات را در خصوص آزمایشات مختلف باقی مانده سموم ، فلزات سنگین ، میکروبیولوژی ، شیمیایی ، مایکوتوکسین ها ، ویتامین ها و... حد استاندارد های جهانی برآورده سازد.
آزمایشگاه آدنیس طب در زمینه صادرات سبزیجات ، صیفی جات ، میوه و کلیه مواد غذایی به کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس ، عمان ، کویت ، دبی ، روسیه و ... فعالیت مداوم دارد.
آدنیس طب تاکنون بارها در جهت کسب گواهینامه های لازم مورد بازدید مسئولین  سازمان دامپزشکی ، سازمان غذا و دارو ، سازمان ملی استاندارد  و ... قرار گرفته و مجوزهای لازم را کسب نموده است .
 
آدنیس طب
همگام با تولید کنندگان                          همراه با بازرگانان                      درخدمت مصرف کنندگان

 

 

 

 ghatebank.jpg

2582627
امروز
دیروز
این هفته
این ماه
کل بازدید ها
98
169
1110
8599
2582627