شنبه, 05 فروردين 1402

کرج- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی البرز گفت: ظرفیت استان در حوزه محصولات گلخانه‌ای می‌تواند در حوزه صادرات، جذب سرمایه گذاران خارجی، افزایش اشتغال و کاهش نرخ بیکاری نقش موثری ایفا کند.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا جعفری صبح دوشنبه در جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان البرز که درباره راهکارهای توسعه صادرات محصولات کشاورزی استان البرز به کشور روسیه در سالن جلسات اداره کل امور اقتصادی و دارایی برگزار شد، اظهار کرد: این استان دارای ظرفیت‌های بسیار بالایی برای سرمایه گذاری است اما تاکنون این ظرفیت‌ها مغفول مانده‌اند.

وی بیان کرد: از جمله ظرفیت‌های موجود، می‌توان به ظرفیت البرز در حوزه کشاورزی به ویژه احداث گلخانه‌ها اشاره کرد که می‌تواند در حوزه صادرات، جذب سرمایه گذاران خارجی، افزایش اشتغال، کاهش نرخ بیکاری و رونق اقتصادی استان البرز نقش مهمی ایفا کند.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی البرز به وضعیت سرمایه گذاری خارجی در استان البرز با وجود تحریم‌ها اشاره کرد و افزود: با توجه به مشکلاتی که در تبادلات مالی و ارزی میان ایران و کشورهای خارجی وجود دارد؛ می‌توانیم با انجام تهاتر با کشور هدف این مشکل را رفع کنیم.

در ادامه این جلسه، مسائل و مشکلات پیش روی کشاورزان و تولیدکنندگان محصولات کشاورزی در استان البرز از جمله وجود محدودیت‌های زیست محیطی، کمبود آب و زمین، کمبود نقدینگی، افزایش هزینه‌های تولید، فرار سرمایه‌ها و جذب در بازارهای طلا، ارز و …، عدم سهولت اعطای تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی مطرح و مورد بررسی قرار گرفت. همچنین در این جلسه، بحث تأمین سوخت هواپیماهای کارگو (حمل بار)، لزوم افزایش بهره گیری از ظرفیت فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام و طراحی زنجیره تهاتری در انجام مبادلات اقتصادی با سایر کشورها مطرح شد.

ارائه تسهیلات ویژه بیمه ایران به اعضای اتحادیه

پیرو جلسات برگزار شده با نمایندگی بیمه ایران کد 6433 مقرر گردید بیمه ایران تخفیفاتی در زمینه بیمه ثالث،بدنه را برای اعضای اتحادیه در نظر بگیرد .


      شرایط : 1- عضویت در اتحادیه محصولات کشاورزی ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 43 26300040 تماس حاصل فرمایید.

 


 

آزمایشگاه همکار آدنیس طب
با بهره گیری از خدمات کارشناسان ورزیده در چارچوب یک مرکز پژوهشی و آزمایشگاهی با فراهم آوردن تجهیزات وفن آوری مدرن در حد استاندارد های ملی و جهانی در زمینه های دارو و مکمل ، غذایی ، آرایشی و بهداشتی تاسیس گردید .
این آزمایشگاه با درک صحیح از اهمیت و جایگاه خود در راستای ارتقاء سلامت و کیفیت زندگی مردم، همواره بالاترین کیفیت در انجام آزمایش ها را به منظور ارائه بهترین و مطمئن ترین نتایج در جهت پاسخگویی به مشتریان مورد توجه قرار می دهد.
آدنیس طبافتخار دارد که با بهره گیری از امکانات خود در مناطق مختلف دنیا خدمات مورد نیاز مشتریان در زمینه های مختلف از جمله صادرات و واردات را در خصوص آزمایشات مختلف باقی مانده سموم ، فلزات سنگین ، میکروبیولوژی ، شیمیایی ، مایکوتوکسین ها ، ویتامین ها و... حد استاندارد های جهانی برآورده سازد.
آزمایشگاه آدنیس طب در زمینه صادرات سبزیجات ، صیفی جات ، میوه و کلیه مواد غذایی به کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس ، عمان ، کویت ، دبی ، روسیه و ... فعالیت مداوم دارد.
آدنیس طب تاکنون بارها در جهت کسب گواهینامه های لازم مورد بازدید مسئولین  سازمان دامپزشکی ، سازمان غذا و دارو ، سازمان ملی استاندارد  و ... قرار گرفته و مجوزهای لازم را کسب نموده است .
 
آدنیس طب
همگام با تولید کنندگان                          همراه با بازرگانان                      درخدمت مصرف کنندگان

 

 

 

 ghatebank.jpg

2599603
امروز
دیروز
این هفته
این ماه
کل بازدید ها
8
123
5203
9417
2599603