شنبه, 06 خرداد 1402

رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی گفت: شاید تعطیلی‌های چند روز اخیر زمینه کاهش توزیع، سواستفاده برخی و افزایش قیمت موز را فراهم کند.

به گزارش صبح ساحل و به نوشته نود اقتصادی، رضا نورانی، رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی گفت: آخرین گزارشات ما می‌گوید تغییر خاصی در قیمت موز ایجاد نشده است. موز امروز بصورت عمده کیلویی ۲۳ تومان و در مغازه‌ها هم کیلویی ۲۵ تومان فروخته می‌شود. البته شاید تعطیلی‌های چند روز اخیر زمینه کاهش توزیع، سواستفاده برخی و افزایش قیمت موز را فراهم کند.

وی بیان کرد: معمولا در تابستان تقاضای موز کاهش یافته و قیمت افزایش پیدا نمی‌کند. مجوز واردات موز رو به پایان است و باید اخطار دهیم که اگر واردات موز افزایش پیدا نکند خود به خود افزایش قیمت چشمگیری را شاهد خواهیم بود.

ارائه تسهیلات ویژه بیمه ایران به اعضای اتحادیه

پیرو جلسات برگزار شده با نمایندگی بیمه ایران کد 6433 مقرر گردید بیمه ایران تخفیفاتی در زمینه بیمه ثالث،بدنه را برای اعضای اتحادیه در نظر بگیرد .


      شرایط : 1- عضویت در اتحادیه محصولات کشاورزی ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 43 26300040 تماس حاصل فرمایید.

 


 

آزمایشگاه همکار آدنیس طب
با بهره گیری از خدمات کارشناسان ورزیده در چارچوب یک مرکز پژوهشی و آزمایشگاهی با فراهم آوردن تجهیزات وفن آوری مدرن در حد استاندارد های ملی و جهانی در زمینه های دارو و مکمل ، غذایی ، آرایشی و بهداشتی تاسیس گردید .
این آزمایشگاه با درک صحیح از اهمیت و جایگاه خود در راستای ارتقاء سلامت و کیفیت زندگی مردم، همواره بالاترین کیفیت در انجام آزمایش ها را به منظور ارائه بهترین و مطمئن ترین نتایج در جهت پاسخگویی به مشتریان مورد توجه قرار می دهد.
آدنیس طبافتخار دارد که با بهره گیری از امکانات خود در مناطق مختلف دنیا خدمات مورد نیاز مشتریان در زمینه های مختلف از جمله صادرات و واردات را در خصوص آزمایشات مختلف باقی مانده سموم ، فلزات سنگین ، میکروبیولوژی ، شیمیایی ، مایکوتوکسین ها ، ویتامین ها و... حد استاندارد های جهانی برآورده سازد.
آزمایشگاه آدنیس طب در زمینه صادرات سبزیجات ، صیفی جات ، میوه و کلیه مواد غذایی به کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس ، عمان ، کویت ، دبی ، روسیه و ... فعالیت مداوم دارد.
آدنیس طب تاکنون بارها در جهت کسب گواهینامه های لازم مورد بازدید مسئولین  سازمان دامپزشکی ، سازمان غذا و دارو ، سازمان ملی استاندارد  و ... قرار گرفته و مجوزهای لازم را کسب نموده است .
 
آدنیس طب
همگام با تولید کنندگان                          همراه با بازرگانان                      درخدمت مصرف کنندگان

 

 

 

 ghatebank.jpg

2617566
امروز
دیروز
این هفته
این ماه
کل بازدید ها
446
410
3294
7415
2617566