یکشنبه, 07 خرداد 1402

قیمت هویج در روزهای اخیر حتی از نرخ دلار 27 هزار تومانی نیز بالاتر رفت و به بیش از 30 هزار تومان رسید.
 اسدالله کارگر، رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران گفت در حال حاضر هویج با قیمت 18 تا 25 هزار تومان به فروشگاه‌های سطح شهر می‌رسد که اگر سود فروشگاه‌ها را محاسبه کنیم قیمت فروش از 30 هزار تومان عبور می‌کند.
وی درباره دلایل افزایش قیمت هویج گفت میزان خروج گسترده هویج از کشور علیرغم نیاز داخلی علت اصلی گران شدن این محصول در کنار افزایش تقاضا برای این محصول است.
کارگر افزود تامین کننده تابستانه هویج کشور، شیراز است که هر ساله در این فصل با کمبود این محصول مواجه می‌شویم و از طرف دیگر افزایش تقاضا به دلیل شیوع کرونا برای مصرف این محصول موجب کم شدن آن در بازار و گرانی این محصول شده است.
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران گفت در کنار همه این‌ها مهم‌ترین علت گرانی هویج این است که عده‌ای سر زمین‌های کشاورزی، این محصول را با قیمت بسیار گران‌تر نسبت به آن چه به بازار داخلی عرضه می‌شود خریداری می‌کنند و به کشور‌های همسایه از جمله ارمنستان و عراق می‌فرستند، در حالیکه اگر جلوی خروج هویج از کشور گرفته شود این محصول در بازار داخلی با قیمت حداکثری 8 و نیم تا 9 هزار تومان قابل عرضه است.
اسدالله کارگر تصریح کرد شرایط تولید هویج در کشور تا برج 7 و زمانی که هوا خنک شود به همین ترتیب است و تنها از شیراز وارد بازار می‌شود، اما با خنک شدن هوا در شهرستان‌های دیگر از جمله بستان آباد نیز تولید هویج آغاز می‌شود و محصول آن وارد بازار خواهد شد.// 

ارائه تسهیلات ویژه بیمه ایران به اعضای اتحادیه

پیرو جلسات برگزار شده با نمایندگی بیمه ایران کد 6433 مقرر گردید بیمه ایران تخفیفاتی در زمینه بیمه ثالث،بدنه را برای اعضای اتحادیه در نظر بگیرد .


      شرایط : 1- عضویت در اتحادیه محصولات کشاورزی ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 43 26300040 تماس حاصل فرمایید.

 


 

آزمایشگاه همکار آدنیس طب
با بهره گیری از خدمات کارشناسان ورزیده در چارچوب یک مرکز پژوهشی و آزمایشگاهی با فراهم آوردن تجهیزات وفن آوری مدرن در حد استاندارد های ملی و جهانی در زمینه های دارو و مکمل ، غذایی ، آرایشی و بهداشتی تاسیس گردید .
این آزمایشگاه با درک صحیح از اهمیت و جایگاه خود در راستای ارتقاء سلامت و کیفیت زندگی مردم، همواره بالاترین کیفیت در انجام آزمایش ها را به منظور ارائه بهترین و مطمئن ترین نتایج در جهت پاسخگویی به مشتریان مورد توجه قرار می دهد.
آدنیس طبافتخار دارد که با بهره گیری از امکانات خود در مناطق مختلف دنیا خدمات مورد نیاز مشتریان در زمینه های مختلف از جمله صادرات و واردات را در خصوص آزمایشات مختلف باقی مانده سموم ، فلزات سنگین ، میکروبیولوژی ، شیمیایی ، مایکوتوکسین ها ، ویتامین ها و... حد استاندارد های جهانی برآورده سازد.
آزمایشگاه آدنیس طب در زمینه صادرات سبزیجات ، صیفی جات ، میوه و کلیه مواد غذایی به کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس ، عمان ، کویت ، دبی ، روسیه و ... فعالیت مداوم دارد.
آدنیس طب تاکنون بارها در جهت کسب گواهینامه های لازم مورد بازدید مسئولین  سازمان دامپزشکی ، سازمان غذا و دارو ، سازمان ملی استاندارد  و ... قرار گرفته و مجوزهای لازم را کسب نموده است .
 
آدنیس طب
همگام با تولید کنندگان                          همراه با بازرگانان                      درخدمت مصرف کنندگان

 

 

 

 ghatebank.jpg

2617636
امروز
دیروز
این هفته
این ماه
کل بازدید ها
1
515
516
7485
2617636