یکشنبه, 07 خرداد 1402

عضو هیات رئیسه و نایب رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی ارومیه: از شنبه ۱۵ آبان‌ماه عوارض گمرکی صادرات سیب به اقلیم کردستان عراق برداشته می‌شود.

به گزارش ایلنا،بهنام تاج الدینی در گفت و گو با خبرنگاران، با بیان اینکه آذربایجان غربی قطب سیب ایران به شمار می‌رود و هر سال با موانع متعدد صادرات در این بخش مواجه هستیم، افزود: امسال برای رفع بخشی از موانع با رایزنی‌های انجام شده از امروز ۱۵ آبان‌ماه عوارض گمرکی صدور سیب به اقلیم کردستان عراق برداشته می‌شود.

 وی با بیان اینکه عراق یکی از بازارهای هدف سیب صادراتی آذربایجان غربی و کشور به شمار می‌رود، اظهار کرد: با برداشت این عوارض روند صادرات به کشور عراق تسهیل شده و بخشی از موانع صادرات سیب کشور برداشته می‌شود.

تاج الدینی در خصوص موانع پیش روی صادرات سیب در استان گفت: تولید و بازار سیب در استان طی سال‌های اخیر به یکی از صنایع بزرگ و مهم استان تبدیل شده است برای رونق این صنعت باید زیرساخت‌ها در استان فراهم شود.

ارائه تسهیلات ویژه بیمه ایران به اعضای اتحادیه

پیرو جلسات برگزار شده با نمایندگی بیمه ایران کد 6433 مقرر گردید بیمه ایران تخفیفاتی در زمینه بیمه ثالث،بدنه را برای اعضای اتحادیه در نظر بگیرد .


      شرایط : 1- عضویت در اتحادیه محصولات کشاورزی ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 43 26300040 تماس حاصل فرمایید.

 


 

آزمایشگاه همکار آدنیس طب
با بهره گیری از خدمات کارشناسان ورزیده در چارچوب یک مرکز پژوهشی و آزمایشگاهی با فراهم آوردن تجهیزات وفن آوری مدرن در حد استاندارد های ملی و جهانی در زمینه های دارو و مکمل ، غذایی ، آرایشی و بهداشتی تاسیس گردید .
این آزمایشگاه با درک صحیح از اهمیت و جایگاه خود در راستای ارتقاء سلامت و کیفیت زندگی مردم، همواره بالاترین کیفیت در انجام آزمایش ها را به منظور ارائه بهترین و مطمئن ترین نتایج در جهت پاسخگویی به مشتریان مورد توجه قرار می دهد.
آدنیس طبافتخار دارد که با بهره گیری از امکانات خود در مناطق مختلف دنیا خدمات مورد نیاز مشتریان در زمینه های مختلف از جمله صادرات و واردات را در خصوص آزمایشات مختلف باقی مانده سموم ، فلزات سنگین ، میکروبیولوژی ، شیمیایی ، مایکوتوکسین ها ، ویتامین ها و... حد استاندارد های جهانی برآورده سازد.
آزمایشگاه آدنیس طب در زمینه صادرات سبزیجات ، صیفی جات ، میوه و کلیه مواد غذایی به کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس ، عمان ، کویت ، دبی ، روسیه و ... فعالیت مداوم دارد.
آدنیس طب تاکنون بارها در جهت کسب گواهینامه های لازم مورد بازدید مسئولین  سازمان دامپزشکی ، سازمان غذا و دارو ، سازمان ملی استاندارد  و ... قرار گرفته و مجوزهای لازم را کسب نموده است .
 
آدنیس طب
همگام با تولید کنندگان                          همراه با بازرگانان                      درخدمت مصرف کنندگان

 

 

 

 ghatebank.jpg

2617652
امروز
دیروز
این هفته
این ماه
کل بازدید ها
17
515
532
7501
2617652