شنبه, 06 خرداد 1402

 


رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی ایران گفت: واردات نارنگی از پاکستان برای صادرات مجدد انجام می‌شود و هیچ محدودیتی وجود ندارد.
رضا نورانی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس اظهارداشت: ممنوعیت واردات نارنگی از پاکستان به هیچ عنوان وجود ندارد و در حال حاضر نارنگی از این کشور برای صادرات مجدد وارد کشور می‌شود.
رئیس اتحادیه صادرکنندگان و واردکنندگان محصولات کشاورزی افزود: نارنگی کینو پاکستان به کشورمان وارد می‌شود و مجدداً از طریق جاده ابریشم به کشورهای آسیای میانه، مرکزی و حتی عراق صادر می‌شود.
به گفته نورانی در حال حاضر براساس سیاستهای کشور واردات هرگونه میوه به غیر از موز به داخل کشور ممنوع است و به این دلیل نارنگی وارداتی در شبکه توزیع کشور وارد نمی‌شود.
وی ادامه داد: اخیراً یکی از اعضای اتحادیه ملی محصولات کشاورزی 4 هزار تن نارنگی از این کشور وارد کرده است.
رئیس اتحادیه صادرکنندگان و واردکنندگان محصولات کشاورزی در پاسخ به اینکه آیا نارنگی در ایام عید نیز برای مصرف کشور وارد نمی‌شود، گفت: در حال حاضر بنا به سیاست دولت و به دلیل تولید بسیار مناسبی که امسال وجود داشته واردات میوه به غیر از موز ممنوع است و اگر نیاز شد از سوی دولت ابلاغ می‌شود.
به گزارش فارس امروز یک رسانه انگلیسی زبان پاکستان خبر داد این کشور در حال توقف صادرات نارنگی به ایران در اثر فشار تحریم ‌هاست.
منبع: خبرگزاری فارس

ارائه تسهیلات ویژه بیمه ایران به اعضای اتحادیه

پیرو جلسات برگزار شده با نمایندگی بیمه ایران کد 6433 مقرر گردید بیمه ایران تخفیفاتی در زمینه بیمه ثالث،بدنه را برای اعضای اتحادیه در نظر بگیرد .


      شرایط : 1- عضویت در اتحادیه محصولات کشاورزی ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 43 26300040 تماس حاصل فرمایید.

 


 

آزمایشگاه همکار آدنیس طب
با بهره گیری از خدمات کارشناسان ورزیده در چارچوب یک مرکز پژوهشی و آزمایشگاهی با فراهم آوردن تجهیزات وفن آوری مدرن در حد استاندارد های ملی و جهانی در زمینه های دارو و مکمل ، غذایی ، آرایشی و بهداشتی تاسیس گردید .
این آزمایشگاه با درک صحیح از اهمیت و جایگاه خود در راستای ارتقاء سلامت و کیفیت زندگی مردم، همواره بالاترین کیفیت در انجام آزمایش ها را به منظور ارائه بهترین و مطمئن ترین نتایج در جهت پاسخگویی به مشتریان مورد توجه قرار می دهد.
آدنیس طبافتخار دارد که با بهره گیری از امکانات خود در مناطق مختلف دنیا خدمات مورد نیاز مشتریان در زمینه های مختلف از جمله صادرات و واردات را در خصوص آزمایشات مختلف باقی مانده سموم ، فلزات سنگین ، میکروبیولوژی ، شیمیایی ، مایکوتوکسین ها ، ویتامین ها و... حد استاندارد های جهانی برآورده سازد.
آزمایشگاه آدنیس طب در زمینه صادرات سبزیجات ، صیفی جات ، میوه و کلیه مواد غذایی به کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس ، عمان ، کویت ، دبی ، روسیه و ... فعالیت مداوم دارد.
آدنیس طب تاکنون بارها در جهت کسب گواهینامه های لازم مورد بازدید مسئولین  سازمان دامپزشکی ، سازمان غذا و دارو ، سازمان ملی استاندارد  و ... قرار گرفته و مجوزهای لازم را کسب نموده است .
 
آدنیس طب
همگام با تولید کنندگان                          همراه با بازرگانان                      درخدمت مصرف کنندگان

 

 

 

 ghatebank.jpg

2617625
امروز
دیروز
این هفته
این ماه
کل بازدید ها
505
410
3353
7474
2617625