یکشنبه, 07 خرداد 1402

با عنایت به مصادف شدن زمان اعلام موجودی کالاهای ضروری در پایان اسفند ماه با تعطیلی احتمالی برخی از انبار و سردخانه ها پس از تاریخ 1391/12/25 و به منظور امکان دریافت و ثبت آخرین وضعیت موجودی کالاهای مشمول در سال 1391 و ایجاد وحدت رویه در کشور لطفا ترتیبی اتخاذ فرمایید همچون سنوات گذشته ضمن اطلاع رسانی مناسب(مکاتبه ،نصب اطلاعیه در محل دریافت اعلام موجودی ، رسانه های گروهی ، مجمع امور صنفی ، اتحادیه ها ، انجمن ها و تشکل های صنفی و صنعتی مربوطه و ...) اطلاعات موجودی انبار و سردخانه های آن استان مربوط به مقطع زمانی یاد شده به طور استثنا از تاریخ 1391/12/25 از صاحبان کالا و انبارو سردخانه داران اخذ و در سامانه اعلام موجودی کالا(سامک)ثبت گردد ضمنا کارشناسان سایت مرکزی سامانه مذکور در اداره کل بازرسی ویژه این معاونت با شماره تماس های 88831788 ، 88831787 ، 88831280 آماده پاسخگویی به سئوالات احتمالی اموراجرایی می باشد

ارائه تسهیلات ویژه بیمه ایران به اعضای اتحادیه

پیرو جلسات برگزار شده با نمایندگی بیمه ایران کد 6433 مقرر گردید بیمه ایران تخفیفاتی در زمینه بیمه ثالث،بدنه را برای اعضای اتحادیه در نظر بگیرد .


      شرایط : 1- عضویت در اتحادیه محصولات کشاورزی ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 43 26300040 تماس حاصل فرمایید.

 


 

آزمایشگاه همکار آدنیس طب
با بهره گیری از خدمات کارشناسان ورزیده در چارچوب یک مرکز پژوهشی و آزمایشگاهی با فراهم آوردن تجهیزات وفن آوری مدرن در حد استاندارد های ملی و جهانی در زمینه های دارو و مکمل ، غذایی ، آرایشی و بهداشتی تاسیس گردید .
این آزمایشگاه با درک صحیح از اهمیت و جایگاه خود در راستای ارتقاء سلامت و کیفیت زندگی مردم، همواره بالاترین کیفیت در انجام آزمایش ها را به منظور ارائه بهترین و مطمئن ترین نتایج در جهت پاسخگویی به مشتریان مورد توجه قرار می دهد.
آدنیس طبافتخار دارد که با بهره گیری از امکانات خود در مناطق مختلف دنیا خدمات مورد نیاز مشتریان در زمینه های مختلف از جمله صادرات و واردات را در خصوص آزمایشات مختلف باقی مانده سموم ، فلزات سنگین ، میکروبیولوژی ، شیمیایی ، مایکوتوکسین ها ، ویتامین ها و... حد استاندارد های جهانی برآورده سازد.
آزمایشگاه آدنیس طب در زمینه صادرات سبزیجات ، صیفی جات ، میوه و کلیه مواد غذایی به کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس ، عمان ، کویت ، دبی ، روسیه و ... فعالیت مداوم دارد.
آدنیس طب تاکنون بارها در جهت کسب گواهینامه های لازم مورد بازدید مسئولین  سازمان دامپزشکی ، سازمان غذا و دارو ، سازمان ملی استاندارد  و ... قرار گرفته و مجوزهای لازم را کسب نموده است .
 
آدنیس طب
همگام با تولید کنندگان                          همراه با بازرگانان                      درخدمت مصرف کنندگان

 

 

 

 ghatebank.jpg

2617689
امروز
دیروز
این هفته
این ماه
کل بازدید ها
54
515
569
7538
2617689