یکشنبه, 07 خرداد 1402

 

معاون مبارزه با آفات سازمان حفظ نباتات گفت: باقیمانده سموم میوه‌های خارجی از میوه‌های داخلی بیشتر است.

محمد جواد سروش در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس،‌اظهار داشت: کسانی که مرتب سلامت محصولات داخلی را زیر سئوال می‌برند بدانند که باقیمانده سموم محصولات وارداتی به مراتب بیشتر از محصولات تولید داخل است.

معاون مبارزه با آفات سازمان حفظ نباتات با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای سلامت محصولات کشاورزی گفت: با همکاری موسسه استاندارد MRL یا استاندارد باقیمانده سموم در محصولات کشاورزی تعیین و برای اجرا ابلاغ شده است.

وی ادامه داد: بر اساس این MRL  کشاورزان باید میزان و زمان استفاده از سم را رعایت کنند که در این صورت میزان باقیمانده سموم به حداقل رسیده و سلامت محصول افزایش می‌یابد.

معاون مبارزه با آفات سازمان حفظ نباتات با تاکید بر اینکه محصولات کشاورزی کشور سالمترین است، گفت: طی چند سال گذشته برخی سموم پرخطر از چرخه سموم حذف شده است.

وی ادامه داد: اقدام به حذف سموم پر خطر از سوی ایران حتی جلوتر از تصمیم سازمان‌های بین‌المللی که ناظر بر استفاده سموم در کشورها هستند صورت گرفت.

سروش با تا کید بر نظارت سلامت محصولات کشاورزی در داخل گفت: نظارت بر سلامت محصولات کشاورزی در زمان تولید به عهده وزارت جهاد و نظارت در مکان‌های عرضه بر اساس قانون به عهده وزارت بهداشت است

 

منبع : فارس

 

ارائه تسهیلات ویژه بیمه ایران به اعضای اتحادیه

پیرو جلسات برگزار شده با نمایندگی بیمه ایران کد 6433 مقرر گردید بیمه ایران تخفیفاتی در زمینه بیمه ثالث،بدنه را برای اعضای اتحادیه در نظر بگیرد .


      شرایط : 1- عضویت در اتحادیه محصولات کشاورزی ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 43 26300040 تماس حاصل فرمایید.

 


 

آزمایشگاه همکار آدنیس طب
با بهره گیری از خدمات کارشناسان ورزیده در چارچوب یک مرکز پژوهشی و آزمایشگاهی با فراهم آوردن تجهیزات وفن آوری مدرن در حد استاندارد های ملی و جهانی در زمینه های دارو و مکمل ، غذایی ، آرایشی و بهداشتی تاسیس گردید .
این آزمایشگاه با درک صحیح از اهمیت و جایگاه خود در راستای ارتقاء سلامت و کیفیت زندگی مردم، همواره بالاترین کیفیت در انجام آزمایش ها را به منظور ارائه بهترین و مطمئن ترین نتایج در جهت پاسخگویی به مشتریان مورد توجه قرار می دهد.
آدنیس طبافتخار دارد که با بهره گیری از امکانات خود در مناطق مختلف دنیا خدمات مورد نیاز مشتریان در زمینه های مختلف از جمله صادرات و واردات را در خصوص آزمایشات مختلف باقی مانده سموم ، فلزات سنگین ، میکروبیولوژی ، شیمیایی ، مایکوتوکسین ها ، ویتامین ها و... حد استاندارد های جهانی برآورده سازد.
آزمایشگاه آدنیس طب در زمینه صادرات سبزیجات ، صیفی جات ، میوه و کلیه مواد غذایی به کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس ، عمان ، کویت ، دبی ، روسیه و ... فعالیت مداوم دارد.
آدنیس طب تاکنون بارها در جهت کسب گواهینامه های لازم مورد بازدید مسئولین  سازمان دامپزشکی ، سازمان غذا و دارو ، سازمان ملی استاندارد  و ... قرار گرفته و مجوزهای لازم را کسب نموده است .
 
آدنیس طب
همگام با تولید کنندگان                          همراه با بازرگانان                      درخدمت مصرف کنندگان

 

 

 

 ghatebank.jpg

2617641
امروز
دیروز
این هفته
این ماه
کل بازدید ها
6
515
521
7490
2617641