شنبه, 06 خرداد 1402

 

نایب رئیس انجمن واردکنندگان سم وکود ایران و عضو هیئت مدیره اتحادیه ملی محصولات کشاورزی ایران در گفت‌وگو با فارس:

استفاده بی رویه از سموم شیمیایی سلامت جامعه را تهدید می‌کند

نایب رئیس انجمن واردکنندگان سم و کود ایران گفت: استفاده بی رویه از سموم شیمیایی سلامت جامعه را تهدید می‌کند، در حالی که می‌توان آن را با سموم کم خطر جایگزین کرد.

محسن احمد مخبری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، درباره نقش نهاده‌های کشاورزی در سلامت مردم و جامعه گفت: در کشور سموم شیمیایی بی رویه مصرف می‌شود، به طوری که برخی از این سموم در دنیا مصرف آن منسوخ شده است.

عضو هیئت مدیره اتحادیه ملی محصولات کشاورزی ایران افزود: استفاده از این سموم سلامت محصول را با خطراتی روبرو می‌‌کند و در صورتی که محصول سالمی در اختیار مردم قرار ندهیم، سلامت جامعه تهدید می‌شود.

مخبری ادامه داد: در دنیا سمومی وجود دارند که با حداقل استفاده بیشترین بهره وری دارد و اگر این سموم جایگزین سموم مصرفی کشور ‌شود، می‌توان به سلامت محصولات کشاورزی امیدوار بود.

وی درباره همکاری انجمن‌های وارد کننده و تولید کننده سم و کود گفت: نیاز جامعه این است که سلامت غذا حفظ شده و کیفیت محصولات ارتقا یابد، بنابراین انجمن‌ها با برگزاری اولین نمایشگاه نهاده‌های کشاورزی بهترین راه و کوتاه ترین راه برای تحقق این هدف را انتخاب کردند.

مخبری گفت: برگزاری نمایشگاه‌های نهاده‌های کشاورزی می تواند کاهش مصرف سموم شیمیایی بدون عوارض را برای افزایش سلامت مردم ترویج دهد.

نخستین نمایشگاه نهاده‌های کشاورزی تهران از 26 تا 29 آذر ماه با حضور 67 شرکت داخلی و خارجی در بوستان گفت‌وگو برگزار می‌شود.


فارس

ارائه تسهیلات ویژه بیمه ایران به اعضای اتحادیه

پیرو جلسات برگزار شده با نمایندگی بیمه ایران کد 6433 مقرر گردید بیمه ایران تخفیفاتی در زمینه بیمه ثالث،بدنه را برای اعضای اتحادیه در نظر بگیرد .


      شرایط : 1- عضویت در اتحادیه محصولات کشاورزی ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 43 26300040 تماس حاصل فرمایید.

 


 

آزمایشگاه همکار آدنیس طب
با بهره گیری از خدمات کارشناسان ورزیده در چارچوب یک مرکز پژوهشی و آزمایشگاهی با فراهم آوردن تجهیزات وفن آوری مدرن در حد استاندارد های ملی و جهانی در زمینه های دارو و مکمل ، غذایی ، آرایشی و بهداشتی تاسیس گردید .
این آزمایشگاه با درک صحیح از اهمیت و جایگاه خود در راستای ارتقاء سلامت و کیفیت زندگی مردم، همواره بالاترین کیفیت در انجام آزمایش ها را به منظور ارائه بهترین و مطمئن ترین نتایج در جهت پاسخگویی به مشتریان مورد توجه قرار می دهد.
آدنیس طبافتخار دارد که با بهره گیری از امکانات خود در مناطق مختلف دنیا خدمات مورد نیاز مشتریان در زمینه های مختلف از جمله صادرات و واردات را در خصوص آزمایشات مختلف باقی مانده سموم ، فلزات سنگین ، میکروبیولوژی ، شیمیایی ، مایکوتوکسین ها ، ویتامین ها و... حد استاندارد های جهانی برآورده سازد.
آزمایشگاه آدنیس طب در زمینه صادرات سبزیجات ، صیفی جات ، میوه و کلیه مواد غذایی به کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس ، عمان ، کویت ، دبی ، روسیه و ... فعالیت مداوم دارد.
آدنیس طب تاکنون بارها در جهت کسب گواهینامه های لازم مورد بازدید مسئولین  سازمان دامپزشکی ، سازمان غذا و دارو ، سازمان ملی استاندارد  و ... قرار گرفته و مجوزهای لازم را کسب نموده است .
 
آدنیس طب
همگام با تولید کنندگان                          همراه با بازرگانان                      درخدمت مصرف کنندگان

 

 

 

 ghatebank.jpg

2617539
امروز
دیروز
این هفته
این ماه
کل بازدید ها
419
410
3267
7388
2617539