یکشنبه, 07 خرداد 1402

 

تشکل‌ها جایگاه مناسبی در اتاق ندارند

حضور نمایندگان دولت موضوع دیگری است که رییس کنفدراسیون صادرات ایران به آن اشاره می‌کند. او معتقد است، اتاق جایگاه واقعی‌اش را ندارد و اگر قرار است صدای بخش‌خصوصی باشد باید تمام اعضایش از این بخش باشند. سیدرضا نورانی با بیان اینکه به نگاه ویژه دولت به بخش‌خصوصی ایمان دارد، به «فرصت امروز» می‌گوید: به نظر من این نگاه دولت در عمل اتفاق نیفتاده است، دولت در اتاق 20نفر عضو دارد که این مسئله سهم خصوصی اتاق را کمرنگ می‌کند.

وی علاوه بر این انتقاد پیشنهادی نیز دارد، نورانی ادامه می‌دهد: دولت به جای 20 عضو می‌تواند 20 تشکل قوی را از بخش‌خصوصی انتخاب کرده و حایگزین کند. به گفته وی جایگاه تشکل‌ها و اتحادیه ها واقعی نیست و این نهادهای غیر‌دولتی با وجود نقشی که در اقتصاد کشور دارند، نتوانستند رشد کنند.

رییس کنفدراسیون صادرات توضیح می‌دهد: تشکل ها و اتحادیه ها دارای تجربه های 100 ساله در زمینه تولید و صنعت می باشند و اتاق باید در تجمیع تشکل‌ها و این تجربه‌ها اقدام کند. سیدرضا نورانی، اتاق بازرگانی را در دستیابی تشکل‌ها به جایگاه واقعی‌شان مسئول می‌داند و می‌افزاید: اتاق باید در سیاست‌گذاری‌ها پر رنگ‌تر و جدی‌تر وارد شود، زیرا تشکل‌های زیادی در اتاق وجود دارد.

" فرصت امروز "

ارائه تسهیلات ویژه بیمه ایران به اعضای اتحادیه

پیرو جلسات برگزار شده با نمایندگی بیمه ایران کد 6433 مقرر گردید بیمه ایران تخفیفاتی در زمینه بیمه ثالث،بدنه را برای اعضای اتحادیه در نظر بگیرد .


      شرایط : 1- عضویت در اتحادیه محصولات کشاورزی ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 43 26300040 تماس حاصل فرمایید.

 


 

آزمایشگاه همکار آدنیس طب
با بهره گیری از خدمات کارشناسان ورزیده در چارچوب یک مرکز پژوهشی و آزمایشگاهی با فراهم آوردن تجهیزات وفن آوری مدرن در حد استاندارد های ملی و جهانی در زمینه های دارو و مکمل ، غذایی ، آرایشی و بهداشتی تاسیس گردید .
این آزمایشگاه با درک صحیح از اهمیت و جایگاه خود در راستای ارتقاء سلامت و کیفیت زندگی مردم، همواره بالاترین کیفیت در انجام آزمایش ها را به منظور ارائه بهترین و مطمئن ترین نتایج در جهت پاسخگویی به مشتریان مورد توجه قرار می دهد.
آدنیس طبافتخار دارد که با بهره گیری از امکانات خود در مناطق مختلف دنیا خدمات مورد نیاز مشتریان در زمینه های مختلف از جمله صادرات و واردات را در خصوص آزمایشات مختلف باقی مانده سموم ، فلزات سنگین ، میکروبیولوژی ، شیمیایی ، مایکوتوکسین ها ، ویتامین ها و... حد استاندارد های جهانی برآورده سازد.
آزمایشگاه آدنیس طب در زمینه صادرات سبزیجات ، صیفی جات ، میوه و کلیه مواد غذایی به کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس ، عمان ، کویت ، دبی ، روسیه و ... فعالیت مداوم دارد.
آدنیس طب تاکنون بارها در جهت کسب گواهینامه های لازم مورد بازدید مسئولین  سازمان دامپزشکی ، سازمان غذا و دارو ، سازمان ملی استاندارد  و ... قرار گرفته و مجوزهای لازم را کسب نموده است .
 
آدنیس طب
همگام با تولید کنندگان                          همراه با بازرگانان                      درخدمت مصرف کنندگان

 

 

 

 ghatebank.jpg

2617663
امروز
دیروز
این هفته
این ماه
کل بازدید ها
28
515
543
7512
2617663