شنبه, 06 خرداد 1402

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: در راستای حمایت از کشاورزان و توجه به اهمیت صادرات محصولات کشاورزی مازاد بر مصرف کشاورزان با جذب مشارکت بخش خصوصی، صادرات محصول سیر به کشور روسیه آغاز شده است.

به گزارش کانون انجمن های صنایع غذایی ایران به نقل از روابط عمومی سازمان تعاون روستایی، دکتر حسین شیرزاد در نشست بررسی عملکرد صادراتی تعاونی های روستایی استان آذربایجان شرقی اظهار داشت: با تدبیر سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران و با همت تعاون روستایی استان آذربایجان شرقی برای اولین بار صادرات محصول سیر ، به میزان قابل توجهی از این استان به مقصد کشور روسیه آغاز شد.

وی افزود:از زمان برداشت سیر، مقدار ۸۰۰ تن از استان های کرمان، زنجان و پارس آباد مغان اردبیل توسط استان آذربایجان شرقی خریداری شده و جهت مصرف در بازار های داخلی و همچنین صادرات به کشور روسیه در مجتمع انبارهای سرد سازمان تعاون روستایی واقع در "ایلخچی" در حومه تبریز آماده سازی و بسته بندی می شود.

دکتر شیرزاد در ادامه تصریح کرد : با آغاز صادرات محصول سیر از آذربایجان شرقی به کشور روسیه مجتمع انبارهای سرد تعاون روستایی واقع در "ایلخچی" در حومه تبریز حداقل برای ۱۳۰ نفر به صورت مستقیم و ده ها نفر به صورت غیر مستقیم اشتغال زایی شده است.

وی خاطر نشان کرد: میزان صادرات سیر به کشور روسیه حدود ۴۱ تن بوده و همچنان ادامه دارد که امید می رود با پایان فصل تولید سیر در کشور قزاقستان به عنوان کشور صادر کننده سیر به کشور روسیه امکان صادرات برای سیر از استان آذربایجان شرقی به روسیه بیشتر فراهم گردد.

وی در پایان گفت: کشور روسیه با جمعیت بالا فرصت مناسبی برای صادرات محصولات کشاورزی کشورمان می باشد که ضمن ارز آوری می تواند زمینه اشتغال در بخش کشاورزی را فراهم آورد.

ارائه تسهیلات ویژه بیمه ایران به اعضای اتحادیه

پیرو جلسات برگزار شده با نمایندگی بیمه ایران کد 6433 مقرر گردید بیمه ایران تخفیفاتی در زمینه بیمه ثالث،بدنه را برای اعضای اتحادیه در نظر بگیرد .


      شرایط : 1- عضویت در اتحادیه محصولات کشاورزی ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 43 26300040 تماس حاصل فرمایید.

 


 

آزمایشگاه همکار آدنیس طب
با بهره گیری از خدمات کارشناسان ورزیده در چارچوب یک مرکز پژوهشی و آزمایشگاهی با فراهم آوردن تجهیزات وفن آوری مدرن در حد استاندارد های ملی و جهانی در زمینه های دارو و مکمل ، غذایی ، آرایشی و بهداشتی تاسیس گردید .
این آزمایشگاه با درک صحیح از اهمیت و جایگاه خود در راستای ارتقاء سلامت و کیفیت زندگی مردم، همواره بالاترین کیفیت در انجام آزمایش ها را به منظور ارائه بهترین و مطمئن ترین نتایج در جهت پاسخگویی به مشتریان مورد توجه قرار می دهد.
آدنیس طبافتخار دارد که با بهره گیری از امکانات خود در مناطق مختلف دنیا خدمات مورد نیاز مشتریان در زمینه های مختلف از جمله صادرات و واردات را در خصوص آزمایشات مختلف باقی مانده سموم ، فلزات سنگین ، میکروبیولوژی ، شیمیایی ، مایکوتوکسین ها ، ویتامین ها و... حد استاندارد های جهانی برآورده سازد.
آزمایشگاه آدنیس طب در زمینه صادرات سبزیجات ، صیفی جات ، میوه و کلیه مواد غذایی به کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس ، عمان ، کویت ، دبی ، روسیه و ... فعالیت مداوم دارد.
آدنیس طب تاکنون بارها در جهت کسب گواهینامه های لازم مورد بازدید مسئولین  سازمان دامپزشکی ، سازمان غذا و دارو ، سازمان ملی استاندارد  و ... قرار گرفته و مجوزهای لازم را کسب نموده است .
 
آدنیس طب
همگام با تولید کنندگان                          همراه با بازرگانان                      درخدمت مصرف کنندگان

 

 

 

 ghatebank.jpg

2617626
امروز
دیروز
این هفته
این ماه
کل بازدید ها
506
410
3354
7475
2617626