شنبه, 06 خرداد 1402

احتراماً ، به اطلاع می رساند طی ماه های اخیر دو مورد هک ایمیل در طول انجام مکاتبات ایمیلی بین شرکت های ایرانی و اسپانیایی صورت گرفته و هکرها در جریان مکاتبات اقدام به دادن شماره حساب خود به جای شماره حساب اصلی به شرکت ایرانی جهت واریز وجوه نموده و شرکت ایرانی بدون متوجه شدن موضوع اقدام به واریز وجه به حساب های جعلی نموده است. در این دو مورد یک بار چهل و هفت هزار یورو و بار دیگر سی و هشت هزار یورو از دو شرکت ایرانی کلاهبرداری شده ولی متاسفانه پیگیری های حقوقی صورت گرفته در این خصوص، هیچ نتیجه ای به دنبال نداشته است. با توجه به مراتب فوق ، خواهشمند است قبل از واریز وجه از صحت آن از طرق مختلف ، اطمینان حاصل نمایید.

ارائه تسهیلات ویژه بیمه ایران به اعضای اتحادیه

پیرو جلسات برگزار شده با نمایندگی بیمه ایران کد 6433 مقرر گردید بیمه ایران تخفیفاتی در زمینه بیمه ثالث،بدنه را برای اعضای اتحادیه در نظر بگیرد .


      شرایط : 1- عضویت در اتحادیه محصولات کشاورزی ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 43 26300040 تماس حاصل فرمایید.

 


 

آزمایشگاه همکار آدنیس طب
با بهره گیری از خدمات کارشناسان ورزیده در چارچوب یک مرکز پژوهشی و آزمایشگاهی با فراهم آوردن تجهیزات وفن آوری مدرن در حد استاندارد های ملی و جهانی در زمینه های دارو و مکمل ، غذایی ، آرایشی و بهداشتی تاسیس گردید .
این آزمایشگاه با درک صحیح از اهمیت و جایگاه خود در راستای ارتقاء سلامت و کیفیت زندگی مردم، همواره بالاترین کیفیت در انجام آزمایش ها را به منظور ارائه بهترین و مطمئن ترین نتایج در جهت پاسخگویی به مشتریان مورد توجه قرار می دهد.
آدنیس طبافتخار دارد که با بهره گیری از امکانات خود در مناطق مختلف دنیا خدمات مورد نیاز مشتریان در زمینه های مختلف از جمله صادرات و واردات را در خصوص آزمایشات مختلف باقی مانده سموم ، فلزات سنگین ، میکروبیولوژی ، شیمیایی ، مایکوتوکسین ها ، ویتامین ها و... حد استاندارد های جهانی برآورده سازد.
آزمایشگاه آدنیس طب در زمینه صادرات سبزیجات ، صیفی جات ، میوه و کلیه مواد غذایی به کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس ، عمان ، کویت ، دبی ، روسیه و ... فعالیت مداوم دارد.
آدنیس طب تاکنون بارها در جهت کسب گواهینامه های لازم مورد بازدید مسئولین  سازمان دامپزشکی ، سازمان غذا و دارو ، سازمان ملی استاندارد  و ... قرار گرفته و مجوزهای لازم را کسب نموده است .
 
آدنیس طب
همگام با تولید کنندگان                          همراه با بازرگانان                      درخدمت مصرف کنندگان

 

 

 

 ghatebank.jpg

2617627
امروز
دیروز
این هفته
این ماه
کل بازدید ها
507
410
3355
7476
2617627