سید رضا نورانی : دوران طلایی خودکفایی گندم در زمان حجتی بود

 با استفاده از تجربیات مهندس حجتی می‌توانیم به توسعه صادرات غیر نفتی و محصولات کشاورزی برسیم و بخش کشاورزی را به بخشی ارز آور تبدیل کنیم.

 

رییس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی ایران گفت: دوران طلایی خودکفایی گندم در زمان حجتی بود.

 

رضا نورانی رییس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی ایران در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا در خصوص انتخاب محمود حجتی اظهار داشت: امروز دیگر زمان ریسک کردن و آزمون و خطا نیست و باید به انتخاب فردی روی آوریم که توانایی کنترل مشکلات و عبور از آن را داشته باشد که به عقیده بنده مهندس حجتی انتخاب مناسبی است.

 

نورانی با اشاره به تجربه چند ساله حجتی در وزارت جهاد کشاورزی افزود: دوران طلایی خود کفایی گندم هم در دوره وزارت مهندس حجتی بوده است و در صورت رای اعتماد گرفتن مجدد وی در وزارت جهاد کشاورزی کشور، دوباره می‌توانیم به جایگاه قبلی خود برسیم.

 

وی با اشاره به شعائر رییس جمهوری افزود: با انتخاب حجتی، به دلیل اشراف ایشان به حوزه کشاورزی می‌توان از تمامی تشکلات خصوصی و اتحادیه‌ها بهره جست تا به خودکفای در محصولات استراتژیک برسیم.

 

نورانی با اشاره به تجربه مدیریتی حجتی افزود: با استفاده از تجربیات ایشان می‌توانیم به توسعه صادرات غیر نفتی و محصولات کشاورزی برسیم و بخش کشاورزی را به بخشی ارز آور تبدیل کنیم.


منبع : ایلنا