مؤسسه خیریه کهریزک

از کمالات اختصاصی انسان ، احسان است. این موهبت عظمی که آیت کبری الهی است مختص خداوند سبحان و انسان است و برای هر انسان به اندازه احسان اوست .(واحسن کما احسن الله علیک)
آسایشگاه خیریه کهریزک نام آشنائیست که با بیش از 46 سال سابقه فعالیت مستمر زیر نظر هیات امنا و هیات مدیره و مدیر عامل به صورت افتخاری اداره می گردد.
مؤسسه خیریه کهریزک همواره چشم به یاری شما عزیزان داشته است و به خود می بالد که امروز در کنار شما، به 3000سالمند، معلول، بیمارام اس،کودک معلول ذهنی و مبتلا به اختلال اتیسم در دو استان تهران و البرز به صورت شبانه روزی خدمات رسانی می کند.
با توجه به وضعیت اقتصادی موجود این مؤسسه در تامین ماهیانه تره بار، سبزی و صیفی جات(سیب زمینی و پیاز)که از نیاز های ضروری مددجویان خود می باشد دچار بحران گردیده است. در همین راستا و در جهت ارائه خدمات درمانی و تغذیه ای مددجویان خود، نیازمند محصولات و نهاده های کشاورزی تولید کنندگان آن اتحادیه و شرکت های وابسته می باشد.لذا خواهشمنداست اعضای محترم اتحادیه با نگاه نیک اندیشانه به هر میزان که صلاح می دانید، در زمینه چگونگی راهکار برای تأمین اقلام مذکور ارائه طریق فرمایید.
پیشاپیش از مساعدت اعضای محترم اتحادیه ملی محصولات کشاورزی سپاسگزاری نموده و از خداوند منان توفیق الهی در طی طریق تکامل معنوی، معرفتی برایتان آرزومندیم.
شماره تماس:88321654-09123438086
شماره کارت مؤسسه:5029087010210006