نحوه دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک کشاورزی + مبلغ اقساط

کشاورزان مشتری بانک کشاورزی که مایل به دریافت وام 200 میلیون تومانی طرح «بسته گندم» بانک کشاورزی هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده کوتاه مدت عادی داشته باشند.
 افرادی که مایل به دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک کشاورزی هستند باید حداقل سه ماه و حداکثر 12 ماه از خواب سپرده‌شان در این مجموعه گذشته باشد. ضمانت اصلی برای این وام داشتن ضامن رسمی و اعتبار شغلی مناسب است. حداکثر سود این تسهیلات 17 درصد بوده و مدت زمان بازپرداخت آن به 36 ماه می‌رسد. طی مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات، به اصل سپرده مشتریان سود تعلق می‌گیرد. مبلغ این سود برحسب نوع حساب متفاوت بوده و حداکثر 5 درصد اعلام شده است.
با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط 7 میلیون و 130 هزار و 545 تومان است. کل سود تسهیلات، 56 میلیون و 699 هزار و 638 تومان و مجموع رقم وام و سود ان، 256 میلیون و 799 هزار و 638 تومان خواهد بود.

برخی از خدمات و فعالیت‌های بانک کشاورزی را بشناسید

بانک کشاورزی یکی از بانک‌های تخصصی کشور است که از سال 1312 به منظور حمایت از بخش کشاورزی و زیربخش‌های ان فعالیت خود را آغاز کرد. هم اکنون این بانک انواع خدمات اعم از صندوق امانات، خدمات سپرده‌ای، تلفنبانک، انواع جشنواره‌ها و … را به مشتریان واجد شرایط خود ارائه می‌دهد.

این مجموعه طی سال‌های فعالیت خود توانسته دستاوردهای زیادی را کسب کند و در نمایشگاه‌های تخصصی مختلفی حاضر شود. آخرین بار بانک کشاورزی در بیست و هفتم خردادماه سال جاری در سی‌امین نمایشگاه بین المللی آگروفود، صنایع کشاورزی، مواد غذایی و ماشین آلات و صنایع وابسته، حضور پیدا کرد.