شنبه, 04 تیر 1401

مرحله دوم برداشت گوجه فرنگی خارج از فصل توکهور و هشتبندی از ۳ هزار هکتار زمین کشاورزی آغاز شد.

 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خلیج فارس، سرپرست مرکز خدمات کشاورزی توکهور و هشتبندی گفت: از ابتدای فصل برداشت این محصول تاکنون بیش از ۱۵۰ هزار تن محصول برداشت شده است.

اسماء محمدی افزود: سطح زیر کشت گوجه فرنگی در این منطقه بیش از ۳ هزار هکتار است که بطور میانگین در هر هکتار ۵۰ تن محصول برداشت می‌شود.

برداشت ۲۰۰ هزار تن محصولات سبزی و صیفی در توکهور و هشتنبدی

وی گفت: در این منطقه گوجه فرنگی در دو فصل برداشت می‌شود، فصل اول از اوایل دی ماه تا پایان اسفند ماه و فصل دوم از پانزده فروردین ماه آغاز و تا پایان اردیبهشت ماه ادامه دارد.

سرپرست مرکز خدمات کشاورزی توکهور و هشتبندی پیش بینی کرد تا پایان فصل بیش از ۲۲۰ هزار تن محصول برداشت شود.

به گفته محمدی، محصول برداشت شده علاوه بر توزیع در بازار کشور به کشور‌های عراق و افغانستان صادر می‌شود.

منطقه توکهور و هشتبندی با ۱۱ هزار هکتار سطح زیر کشت، قطب کشاورزی خارج از فصل هرمزگان است.

ارائه تسهیلات ویژه بیمه ایران به اعضای اتحادیه

پیرو جلسات برگزار شده با نمایندگی بیمه ایران کد 6433 مقرر گردید بیمه ایران تخفیفاتی در زمینه بیمه ثالث،بدنه را برای اعضای اتحادیه در نظر بگیرد .


      شرایط : 1- عضویت در اتحادیه محصولات کشاورزی ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 43 26300040 تماس حاصل فرمایید.

 


 

آزمایشگاه همکار آدنیس طب
با بهره گیری از خدمات کارشناسان ورزیده در چارچوب یک مرکز پژوهشی و آزمایشگاهی با فراهم آوردن تجهیزات وفن آوری مدرن در حد استاندارد های ملی و جهانی در زمینه های دارو و مکمل ، غذایی ، آرایشی و بهداشتی تاسیس گردید .
این آزمایشگاه با درک صحیح از اهمیت و جایگاه خود در راستای ارتقاء سلامت و کیفیت زندگی مردم، همواره بالاترین کیفیت در انجام آزمایش ها را به منظور ارائه بهترین و مطمئن ترین نتایج در جهت پاسخگویی به مشتریان مورد توجه قرار می دهد.
آدنیس طبافتخار دارد که با بهره گیری از امکانات خود در مناطق مختلف دنیا خدمات مورد نیاز مشتریان در زمینه های مختلف از جمله صادرات و واردات را در خصوص آزمایشات مختلف باقی مانده سموم ، فلزات سنگین ، میکروبیولوژی ، شیمیایی ، مایکوتوکسین ها ، ویتامین ها و... حد استاندارد های جهانی برآورده سازد.
آزمایشگاه آدنیس طب در زمینه صادرات سبزیجات ، صیفی جات ، میوه و کلیه مواد غذایی به کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس ، عمان ، کویت ، دبی ، روسیه و ... فعالیت مداوم دارد.
آدنیس طب تاکنون بارها در جهت کسب گواهینامه های لازم مورد بازدید مسئولین  سازمان دامپزشکی ، سازمان غذا و دارو ، سازمان ملی استاندارد  و ... قرار گرفته و مجوزهای لازم را کسب نموده است .
 
آدنیس طب
همگام با تولید کنندگان                          همراه با بازرگانان                      درخدمت مصرف کنندگان

 

 

 

 ghatebank.jpg

2533811
امروز
دیروز
این هفته
این ماه
کل بازدید ها
354
237
2233
10796
2533811