شنبه, 04 تیر 1401

علایی مقدم، رئیس سازمان حفظ نباتات، گفت: صادرات محصولات گلخانه‌ای به کشور روسیه مشروط به دریافت برگه آنالیز از آزمایشگاه‌های مرجع مستقر در ۳۱ استان کشور شده است.

به گزارش بازار به نقل از خانه ملت، شاپور علایی مقدم رئیس سازمان حفظ نباتات، در خصوص رفع محدودیت‌های صادرات محصولات کشاورزی ایرانی، گفت: حدودا تا یک ماه گذشته شاهد محدودیت صادرات فلفل دلمه و برخی محصولات دیگر به کشور روسیه بودیم.

وی ادامه داد: با توجه به نشست‌های برگزار شده با سازمان حمایت از مصرف کنندگان کشور روسیه کارشناسان آنها با حضور در ایران از بسترهای تولید و آزمایشگاه‌های محصولات کشاورزی در تهران و سه استان دیگر بازدید کردند و گزارش دادند که بر اساس معیارها و استانداردهای موجود محصولات تولید می‌شوند.

علایی مقدم تصریح کرد: در حال حاضر تنها در خصوص صادرات کیوی به کشور هند محدودیت‌های وجود دارد که طرف مقابل درخواست کرده تا اطلاعاتی از بسترهای تولید، انبارها، واحدهای سورتینگ و بسته بندی ایرانی را دریافت کنند که این اطلاعات برای هندی‌ها ارسال شده است.

رئیس سازمان حفظ نباتات گفت: مقرر شده است هیاتی از سوی کشور هند علی رغم ارسال گزارش از بسترهای تولید بازدید کند.

آزمایشگاه‌های مرجع در ۳۱ استان کشور مستقر شده‌اند
وی با اشاره به اینکه صادرات محصولات گلخانه‌ای به کشور روسیه مشروط به دریافت برگه آنالیز از آزمایشگاه‌های مرجع شده است، ادامه داد: طی ماه‌های اخیر در ۳۱ استان کشور توسط سازمان غذا و دارو آزمایشگاه مرجع محصولات کشاورزی مستقر شده است، در گذشته تنها ۸ آزمایشگاه مرجع در کشور وجود داشت.

ارائه تسهیلات ویژه بیمه ایران به اعضای اتحادیه

پیرو جلسات برگزار شده با نمایندگی بیمه ایران کد 6433 مقرر گردید بیمه ایران تخفیفاتی در زمینه بیمه ثالث،بدنه را برای اعضای اتحادیه در نظر بگیرد .


      شرایط : 1- عضویت در اتحادیه محصولات کشاورزی ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 43 26300040 تماس حاصل فرمایید.

 


 

آزمایشگاه همکار آدنیس طب
با بهره گیری از خدمات کارشناسان ورزیده در چارچوب یک مرکز پژوهشی و آزمایشگاهی با فراهم آوردن تجهیزات وفن آوری مدرن در حد استاندارد های ملی و جهانی در زمینه های دارو و مکمل ، غذایی ، آرایشی و بهداشتی تاسیس گردید .
این آزمایشگاه با درک صحیح از اهمیت و جایگاه خود در راستای ارتقاء سلامت و کیفیت زندگی مردم، همواره بالاترین کیفیت در انجام آزمایش ها را به منظور ارائه بهترین و مطمئن ترین نتایج در جهت پاسخگویی به مشتریان مورد توجه قرار می دهد.
آدنیس طبافتخار دارد که با بهره گیری از امکانات خود در مناطق مختلف دنیا خدمات مورد نیاز مشتریان در زمینه های مختلف از جمله صادرات و واردات را در خصوص آزمایشات مختلف باقی مانده سموم ، فلزات سنگین ، میکروبیولوژی ، شیمیایی ، مایکوتوکسین ها ، ویتامین ها و... حد استاندارد های جهانی برآورده سازد.
آزمایشگاه آدنیس طب در زمینه صادرات سبزیجات ، صیفی جات ، میوه و کلیه مواد غذایی به کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس ، عمان ، کویت ، دبی ، روسیه و ... فعالیت مداوم دارد.
آدنیس طب تاکنون بارها در جهت کسب گواهینامه های لازم مورد بازدید مسئولین  سازمان دامپزشکی ، سازمان غذا و دارو ، سازمان ملی استاندارد  و ... قرار گرفته و مجوزهای لازم را کسب نموده است .
 
آدنیس طب
همگام با تولید کنندگان                          همراه با بازرگانان                      درخدمت مصرف کنندگان

 

 

 

 ghatebank.jpg

2533759
امروز
دیروز
این هفته
این ماه
کل بازدید ها
302
237
2181
10744
2533759