تهران - ایران پرس: نایب رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی ایران از افزایش صادرات سیب به هند خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایران پرس، با توجه به کیفیت بالای سیب ایران و ‏‌‏‌‏‌استقبال بیشتر مردم هند از این محصول، صادرات سیب ایرانی به کشور مذکور افزایش یافته است.

صادرات محصولات کشاورزی و صنعتی ایران به هند در ماه های اخیر افزایش داشته است. 

"صدر الدین نیاورانی" نایب رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی ایران امروز پنجشنبه گفت: با توجه به جمعیت هند که بیش از یک میلیارد و سیصد و هشتاد میلیون نفر است، طی سال‌ های گذشته افزایش تولید و صادرات سیب داشتیم.

نایب رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی ایران افزود: کیفیت بالای سیب صادراتی ایران موجب شده تا سیب ایرانی بازار هند را تسخیر کند.

"نیاورانی" همچنین گفت: بیشتر حجم صادرات سیب ایران به هند از استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان و مناطق سمیرم اصفهان و دماوند است.

ارائه تسهیلات ویژه بیمه ایران به اعضای اتحادیه

پیرو جلسات برگزار شده با نمایندگی بیمه ایران کد 6433 مقرر گردید بیمه ایران تخفیفاتی در زمینه بیمه ثالث،بدنه را برای اعضای اتحادیه در نظر بگیرد .


      شرایط : 1- عضویت در اتحادیه محصولات کشاورزی ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 43 26300040 تماس حاصل فرمایید.

 


 

آزمایشگاه همکار آدنیس طب
با بهره گیری از خدمات کارشناسان ورزیده در چارچوب یک مرکز پژوهشی و آزمایشگاهی با فراهم آوردن تجهیزات وفن آوری مدرن در حد استاندارد های ملی و جهانی در زمینه های دارو و مکمل ، غذایی ، آرایشی و بهداشتی تاسیس گردید .
این آزمایشگاه با درک صحیح از اهمیت و جایگاه خود در راستای ارتقاء سلامت و کیفیت زندگی مردم، همواره بالاترین کیفیت در انجام آزمایش ها را به منظور ارائه بهترین و مطمئن ترین نتایج در جهت پاسخگویی به مشتریان مورد توجه قرار می دهد.
آدنیس طبافتخار دارد که با بهره گیری از امکانات خود در مناطق مختلف دنیا خدمات مورد نیاز مشتریان در زمینه های مختلف از جمله صادرات و واردات را در خصوص آزمایشات مختلف باقی مانده سموم ، فلزات سنگین ، میکروبیولوژی ، شیمیایی ، مایکوتوکسین ها ، ویتامین ها و... حد استاندارد های جهانی برآورده سازد.
آزمایشگاه آدنیس طب در زمینه صادرات سبزیجات ، صیفی جات ، میوه و کلیه مواد غذایی به کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس ، عمان ، کویت ، دبی ، روسیه و ... فعالیت مداوم دارد.
آدنیس طب تاکنون بارها در جهت کسب گواهینامه های لازم مورد بازدید مسئولین  سازمان دامپزشکی ، سازمان غذا و دارو ، سازمان ملی استاندارد  و ... قرار گرفته و مجوزهای لازم را کسب نموده است .
 
آدنیس طب
همگام با تولید کنندگان                          همراه با بازرگانان                      درخدمت مصرف کنندگان

 

 

 

 ghatebank.jpg

2726334
امروز
دیروز
این هفته
این ماه
کل بازدید ها
247
183
2997
3091
2726334