شنبه, 04 تیر 1401

رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی گفت: با فراهم شدن زیرساخت های صادرات، رفع موانع حمل و نقل و مشکلات بازگشت ارز می توان به توسعه صادرات امیدوار بود.

 

آقای رضا نورانی گفت: با فراهم شدن زیرساخت های صادرات و رفع مشکلات صادرکنندگان، شاهد جهش و رونق در بحث صادرات محصولات کشاورزی خواهیم بود.

به گفته او، در شرایط کنونی اتخاذ تصمیمات و ممنوعیت گاه و بیگاه، صادرکنندگان را دچار سردرگمی کرده است؛ در حالی که اتخاذ تصمیمات واحد توسط نهادهای تصمیم گیر زیر یک سقف در خصوص مشکلات بازگشت ارز به کشور می‌تواند راهگشای مسائل و مشکلات پیش روی صادرکنندگان باشد.

ایران با توجه به شرایط اقلیمی و خاک حاصلخیز مناسب از پتانسیل مناسبی برای کشت و برداشت محصولات متنوع کشاورزی برخوردار است، اما اتخاذ تصمیمات خلق الساعه و موانع صادرات موجب شده تا ارزآوری مناسبی نداشته باشیم.

آقای نورانی می‌گوید، اگر قرار است در بحث توسعه صادرات و افزایش تولید کاری شود، ابتدا باید زیرساخت های صادرات تکمیل شود و این گونه نیست که با شعار بتوان صادرات را توسعه داد و ابتدا لازم است که در بحث حمل و نقل جاده ای، دریایی و هوایی زیرساخت‌ها افزایش یابد.

رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی گفت: توسعه صادرات با افزایش تولید محقق می‌شود که در شرایط کنونی چاره ای جز افزایش تولید در واحد سطح نداریم تا بتوانیم از همین میزان آب و سطح زیرکشت فعلی به تولید انبوه دست یابیم.

بسیاری از مسئولان و دست اندرکاران بخش کشاورزی اذعان می‌کنند که توسعه صادرات  می‌تواند منجر به رونق کشاورزی و افزایش اشتغال شود.

ارائه تسهیلات ویژه بیمه ایران به اعضای اتحادیه

پیرو جلسات برگزار شده با نمایندگی بیمه ایران کد 6433 مقرر گردید بیمه ایران تخفیفاتی در زمینه بیمه ثالث،بدنه را برای اعضای اتحادیه در نظر بگیرد .


      شرایط : 1- عضویت در اتحادیه محصولات کشاورزی ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 43 26300040 تماس حاصل فرمایید.

 


 

آزمایشگاه همکار آدنیس طب
با بهره گیری از خدمات کارشناسان ورزیده در چارچوب یک مرکز پژوهشی و آزمایشگاهی با فراهم آوردن تجهیزات وفن آوری مدرن در حد استاندارد های ملی و جهانی در زمینه های دارو و مکمل ، غذایی ، آرایشی و بهداشتی تاسیس گردید .
این آزمایشگاه با درک صحیح از اهمیت و جایگاه خود در راستای ارتقاء سلامت و کیفیت زندگی مردم، همواره بالاترین کیفیت در انجام آزمایش ها را به منظور ارائه بهترین و مطمئن ترین نتایج در جهت پاسخگویی به مشتریان مورد توجه قرار می دهد.
آدنیس طبافتخار دارد که با بهره گیری از امکانات خود در مناطق مختلف دنیا خدمات مورد نیاز مشتریان در زمینه های مختلف از جمله صادرات و واردات را در خصوص آزمایشات مختلف باقی مانده سموم ، فلزات سنگین ، میکروبیولوژی ، شیمیایی ، مایکوتوکسین ها ، ویتامین ها و... حد استاندارد های جهانی برآورده سازد.
آزمایشگاه آدنیس طب در زمینه صادرات سبزیجات ، صیفی جات ، میوه و کلیه مواد غذایی به کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس ، عمان ، کویت ، دبی ، روسیه و ... فعالیت مداوم دارد.
آدنیس طب تاکنون بارها در جهت کسب گواهینامه های لازم مورد بازدید مسئولین  سازمان دامپزشکی ، سازمان غذا و دارو ، سازمان ملی استاندارد  و ... قرار گرفته و مجوزهای لازم را کسب نموده است .
 
آدنیس طب
همگام با تولید کنندگان                          همراه با بازرگانان                      درخدمت مصرف کنندگان

 

 

 

 ghatebank.jpg

2533837
امروز
دیروز
این هفته
این ماه
کل بازدید ها
380
237
2259
10822
2533837